Ασύρματος ειδικός επικοινωνίας, ο relaible συνεργάτης σας!

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταυπαίθριο καλώδιο ινών

Υπαίθρια εναέρια κεντρική χαλαρή επίπεδη δομή 12 σωλήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου πυρήνων με αυτοφερόμενο

Είμαι Online Chat Now

Υπαίθρια εναέρια κεντρική χαλαρή επίπεδη δομή 12 σωλήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου πυρήνων με αυτοφερόμενο

Κίνα Υπαίθρια εναέρια κεντρική χαλαρή επίπεδη δομή 12 σωλήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου πυρήνων με αυτοφερόμενο προμηθευτής
Υπαίθρια εναέρια κεντρική χαλαρή επίπεδη δομή 12 σωλήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου πυρήνων με αυτοφερόμενο προμηθευτής Υπαίθρια εναέρια κεντρική χαλαρή επίπεδη δομή 12 σωλήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου πυρήνων με αυτοφερόμενο προμηθευτής Υπαίθρια εναέρια κεντρική χαλαρή επίπεδη δομή 12 σωλήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου πυρήνων με αυτοφερόμενο προμηθευτής Υπαίθρια εναέρια κεντρική χαλαρή επίπεδη δομή 12 σωλήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου πυρήνων με αυτοφερόμενο προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Υπαίθρια εναέρια κεντρική χαλαρή επίπεδη δομή 12 σωλήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου πυρήνων με αυτοφερόμενο

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Runshine
Πιστοποίηση: CE/ROSH
Αριθμό μοντέλου: RS- GYFTY

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύσιμο
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 300 μέτρα σε έναν ρόλο
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εβδομάδες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram,
Δυνατότητα προσφοράς: 20000 meters//day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Χρώμα: Μαύρο ή άσπρο Αρίθμηση ινών: 2~24 πυρήνες
Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία: -40℃~+70℃ Τύπος: singlemode/πολλαπλού τρόπου

Υπαίθρια εναέρια κεντρική χαλαρή επίπεδη δομή 12 σωλήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου πυρήνων με αυτοφερόμενο

 

 

Περιγραφή

 

Η ίνα 250μm τοποθετείται σε έναν χαλαρό σωλήνα φιαγμένο από υψηλό πλαστικό συντελεστών. Τους σωλήνες γεμίζουν με μια αδιάβροχη ένωση πλήρωσης. Ο σωλήνας είναι τυλιγμένος με ένα στρώμα PSP κατά μήκος. Μεταξύ του PSP και του χαλαρού σωλήνα το νερό-εμποδίζοντας υλικό εφαρμόζεται για να κρατήσει το καλώδιο συμπαγές και υδατοστεγές. Δύο παράλληλα χαλύβδινα σύρματα τοποθετούνται στις δύο πλευρές της ταινίας χάλυβα. Τα παράλληλα χαλύβδινα σύρματα τοποθετούνται στην ταινία δύο πλευρών. Το καλώδιο ολοκληρώνεται με μια θήκη του (PE) πολυαιθυλενίου.

 

 

Άποψη σχεδιαγράμματος

 

Υπαίθρια εναέρια κεντρική χαλαρή επίπεδη δομή 12 σωλήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου πυρήνων με αυτοφερόμενο

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Καλή μηχανική και εκτέλεση θερμοκρασίας

Υψηλής αντοχής χαλαρός σωλήνας που είναι υδρόλυση ανθεκτική

Η ειδική ένωση πλήρωσης σωλήνων εξασφαλίζει μια κρίσιμη προστασία της ίνας

Αντίσταση και ευελιξία συντριβής

Ενίσχυση PSP moisture-proof

Δύο παράλληλα χαλύβδινα σύρματα εξασφαλίζουν εκτατή δύναμη

Μικρή διάμετρος, ελαφριά και φιλική εγκατάσταση

Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία: -40℃~+70℃

Μπορεί να είναι εγκαθιστά στους υπαίθριους πόλους εκμετάλλευσης από αυτόν τον αυτοφερόμενο γάντζο μετάλλων.

 

Εφαρμογή

Χρησιμοποιήσιμος στον αγωγό/την κεραία

 

Παράμετροι ινών

Αριθ. Στοιχεία Μονάδα Προδιαγραφή
G.652D
1 Διάμετρος τομέων τρόπου 1310nm μm 9.2±0.4
1550nm μm 10.4±0.5
2 Διάμετρος επένδυσης μm 124.8±0.7
3 Μη-κυκλικότητα επένδυσης % ≤1.0
4 Concentricity πυρήνας-επένδυσης λάθος μm ≤0.6
5 Διάμετρος επιστρώματος μm 245±7
6 Μη-κυκλικότητα επιστρώματος % ≤6.0
7 Επένδυση-επένδυση Concentricity του λάθους μm ≤12.0
8 Μήκος κύματος διακοπών καλωδίων NM λcc ≤1260
9 Μείωση (μέγιστο) 1310nm dB/km ≤0.36
1550nm dB/km ≤0.22

 

Παράμετροι καλωδίων

Στοιχεία Προδιαγραφές
Αρίθμηση ινών 12
Χρωματισμένος ντύνοντας την ίνα Διάσταση 250µm±15µm
Χρώμα Μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετής, γκρίζος, άσπρο
Χαλαρός σωλήνας Διάσταση 1.95mm±0.05mm
Υλικό PBT
Χρώμα Φυσικός
Μέλος δύναμης Διάμετρος 2.0mm
Υλικό FRP
Εξωτερικό σακάκι Διάσταση (9.0±0.3) mm× (5.0±0.2) χιλ.
Υλικό PE
Χρώμα Μαύρος

 

Μηχανικά και περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά

Στοιχεία Ενώστε Προδιαγραφές
Ένταση (μακροπρόθεσμη) Ν 600
Ένταση (βραχυπρόθεσμη) Ν 1500
Συντριβή (μακροπρόθεσμη) N/10cm 1000
Συντριβή (βραχυπρόθεσμη) N/10cm 2000
Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων (δυναμική) χιλ. 20D
Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων (στατική) χιλ. 10D
Θερμοκρασία εγκατάστασης -20~+60
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~+70
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~+70

 

Τεχνική παράμετρος

Αρίθμηση ινών

Διάμετρος καλωδίων

(χιλ.)

Βάρος καλωδίων (kg/km)

Εκτατός

Δύναμη

Πολύ/απότομα

Όρος (ν)

Συντριβή

Αντίσταση

Πολύ/απότομα

Όρος (N/100mm)

Κάμψη

Ακτίνα

Στατικός/δυναμικός

(χιλ.)

2~12 10.6 124 1000/3000 1000/3000 10D/20D
14~24 12.0 147 1000/3000 1000/3000 10D/20D

 

Χαρακτηριστικά μετάδοσης
  G.652 G.655 50/125μm 62.5/125μm

Ανώτατη μείωση

(dB/km)

(+20℃)

850 NM     3.0 3.3
1300 NM     1.0 1.0
1310 NM 0,36 0,4    
1550 NM 0,22 0,23    
Καλώδιο χαριτωμένος-από το μήκος κύματος (NM) ≤1260 ≤1450    

 

Υπαίθρια εναέρια κεντρική χαλαρή επίπεδη δομή 12 σωλήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου πυρήνων με αυτοφερόμενο

 

 

 

 

Υπαίθρια εναέρια κεντρική χαλαρή επίπεδη δομή 12 σωλήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου πυρήνων με αυτοφερόμενο

 

 

Άποψη γραφείων

 

Υπαίθρια εναέρια κεντρική χαλαρή επίπεδη δομή 12 σωλήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου πυρήνων με αυτοφερόμενο

 

Εξεταστικοί σύστημα και εξοπλισμός έχουμε

 

Υπαίθρια εναέρια κεντρική χαλαρή επίπεδη δομή 12 σωλήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου πυρήνων με αυτοφερόμενο

Περισσότερο coxial καλώδιο είναι avalible, η τιμή και η ποσότητα είναι διαπραγματεύσιμες.

Όλο το coxial καλώδιο μπορεί να είναι, για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ ευγενικά με αγγίξτε άμεσα!

 

 

Ο κ. Hunter

 

Oversea διευθυντής πωλήσεων τμημάτων

Υπαίθρια εναέρια κεντρική χαλαρή επίπεδη δομή 12 σωλήνων ενιαίο καλώδιο οπτικών ινών τρόπου πυρήνων με αυτοφερόμενο

Runshine διεθνές

το www.runshine-link.com

Ταχυδρομείο: το hunter@runshine-link.com

Fax: 86-755-28369592

Κινητός: 86-013414491512

Skype: hunterhe2

 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Runshine international Co Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)