Ασύρματος ειδικός επικοινωνίας, ο relaible συνεργάτης σας!

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταυπαίθριο καλώδιο ινών

Θωρακισμένο καλώδιο 24 ινών GYXTW υπαίθριο ενιαίος τρόπος πυρήνων πολλαπλού τρόπου

Είμαι Online Chat Now

Θωρακισμένο καλώδιο 24 ινών GYXTW υπαίθριο ενιαίος τρόπος πυρήνων πολλαπλού τρόπου

Κίνα Θωρακισμένο καλώδιο 24 ινών GYXTW υπαίθριο ενιαίος τρόπος πυρήνων πολλαπλού τρόπου προμηθευτής
Θωρακισμένο καλώδιο 24 ινών GYXTW υπαίθριο ενιαίος τρόπος πυρήνων πολλαπλού τρόπου προμηθευτής Θωρακισμένο καλώδιο 24 ινών GYXTW υπαίθριο ενιαίος τρόπος πυρήνων πολλαπλού τρόπου προμηθευτής Θωρακισμένο καλώδιο 24 ινών GYXTW υπαίθριο ενιαίος τρόπος πυρήνων πολλαπλού τρόπου προμηθευτής Θωρακισμένο καλώδιο 24 ινών GYXTW υπαίθριο ενιαίος τρόπος πυρήνων πολλαπλού τρόπου προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Θωρακισμένο καλώδιο 24 ινών GYXTW υπαίθριο ενιαίος τρόπος πυρήνων πολλαπλού τρόπου

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Runshine
Πιστοποίηση: CE/ROSH
Αριθμό μοντέλου: Rs-gyxtw-2/24

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: Διαπραγματεύσιμο
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 300 μέτρα σε έναν ρόλο
Χρόνος παράδοσης: 1~3 εβδομάδες
Όροι πληρωμής: T/T, Western Union, MoneyGram,
Δυνατότητα προσφοράς: 20000 meters//day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Χρώμα: Μαύρο ή άσπρο Αρίθμηση ινών: 2~24 πυρήνες
Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία: -40℃~+70℃ Τύπος: singlemode/πολλαπλού τρόπου

 

2~24 ενιαίος τρόπος πυρήνων & πολλαπλού τρόπου υπαίθριο θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών GYXTW

 

Περιγραφή

Η ίνα 250μm τοποθετείται σε έναν χαλαρό σωλήνα φιαγμένο από υψηλό πλαστικό συντελεστών. Τους σωλήνες γεμίζουν με μια αδιάβροχη ένωση πλήρωσης. Ο σωλήνας είναι τυλιγμένος με ένα στρώμα PSP κατά μήκος. Μεταξύ του PSP και του χαλαρού σωλήνα το νερό-εμποδίζοντας υλικό εφαρμόζεται για να κρατήσει το καλώδιο συμπαγές και υδατοστεγές. Δύο παράλληλα χαλύβδινα σύρματα τοποθετούνται στις δύο πλευρές της ταινίας χάλυβα. Τα παράλληλα χαλύβδινα σύρματα τοποθετούνται στην ταινία δύο πλευρών. Το καλώδιο ολοκληρώνεται με μια θήκη του (PE) πολυαιθυλενίου.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

Καλή μηχανική και εκτέλεση θερμοκρασίας

Υψηλής αντοχής χαλαρός σωλήνας που είναι υδρόλυση ανθεκτική

Η ειδική ένωση πλήρωσης σωλήνων εξασφαλίζει μια κρίσιμη προστασία της ίνας

Αντίσταση και ευελιξία συντριβής

Ενίσχυση PSP moisture-proof

Δύο παράλληλα χαλύβδινα σύρματα εξασφαλίζουν εκτατή δύναμη

Μικρή διάμετρος, ελαφριά και φιλική εγκατάσταση

Αποθήκευση/λειτουργούσα θερμοκρασία: -40℃~+70℃

 

Εφαρμογή

Χρησιμοποιήσιμος στον αγωγό/την κεραία

 

Παράμετρος ινών

Αριθ. Στοιχεία Μονάδα Προδιαγραφή
G.652D
1 Διάμετρος τομέων τρόπου 1310nm μm 9.2±0.4
1550nm μm 10.4±0.5
2 Διάμετρος επένδυσης μm 124.8±0.7
3 Μη-κυκλικότητα επένδυσης % ≤0.7
4 Concentricity πυρήνας-επένδυσης λάθος μm ≤0.5
5 Διάμετρος επιστρώματος μm 245±5
6 Μη-κυκλικότητα επιστρώματος % ≤6.0
7 Επένδυση-επένδυση Concentricity του λάθους μm ≤12.0
8 Μήκος κύματος διακοπών καλωδίων NM λcc≤1260
9 Μείωση (μέγιστο) 1310nm dB/km ≤0.36
1550nm dB/km ≤0.24

 

Παράμετροι καλωδίων

Στοιχεία Προδιαγραφές
Αρίθμηση ινών 2~24
Χρωματισμένος ντύνοντας την ίνα Διάσταση 250µm±15µm
Χρώμα Μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετής, γκρίζος, άσπρο
Χαλαρός σωλήνας Διάσταση 2.10mm±0.05mm
Υλικό PBT
Χρώμα Φυσικός
Μέλος δύναμης Διάμετρος 1.0mm
Υλικό Χάλυβας
Εξωτερικό σακάκι Διάσταση 8.0mm±0.1mm
Υλικό PE
Χρώμα Μαύρος

 

Μηχανικά και περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά

Στοιχεία Ενώστε Προδιαγραφές
Tensio (μακροπρόθεσμο) Ν 600
Ένταση (βραχυπρόθεσμη) Ν 1500
Συντριβή (μακροπρόθεσμη) N/10cm 300
Συντριβή (βραχυπρόθεσμη) N/10cm 1000
Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων (δυναμική) χιλ. 20D
Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων (στατική) χιλ. 10D
Θερμοκρασία εγκατάστασης -20~+60
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40~+70
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40~+70

 

Τεχνική παράμετρος

Αρίθμηση ινών Διάμετρος καλωδίων (χιλ.) Βάρος καλωδίων (kg/km)

Εκτατή δύναμη

Πολύ/απότομα

Όρος (ν)

Αντίσταση συντριβής

Πολύ/απότομα

Όρος (N/100mm)

Κάμψη

Ακτίνα στατική/δυναμική

(χιλ.)

2~12 10.6 124 1000/3000 1000/3000 10D/20D
14~24 12.0 147 1000/3000 1000/3000 10D/20D

 

 

Χαρακτηριστικά μετάδοσης
  G.652 G.655 50/125μm 62.5/125μm

Ανώτατη μείωση

(dB/km) (+20℃)

850 NM     3.0 3.3
1300 NM     1.0 1.0
1310 NM 0,36 0,4    
1550 NM 0,24 0,23    
Καλώδιο χαριτωμένος-από το μήκος κύματος (NM) ≤1260 ≤1450    

 

Θωρακισμένο καλώδιο 24 ινών GYXTW υπαίθριο ενιαίος τρόπος πυρήνων πολλαπλού τρόπου

 

Θωρακισμένο καλώδιο 24 ινών GYXTW υπαίθριο ενιαίος τρόπος πυρήνων πολλαπλού τρόπου

 

 

 

Θωρακισμένο καλώδιο 24 ινών GYXTW υπαίθριο ενιαίος τρόπος πυρήνων πολλαπλού τρόπου

 

 

Άποψη γραφείων

 

Θωρακισμένο καλώδιο 24 ινών GYXTW υπαίθριο ενιαίος τρόπος πυρήνων πολλαπλού τρόπου

 

Εξεταστικοί σύστημα και εξοπλισμός έχουμε

 

Θωρακισμένο καλώδιο 24 ινών GYXTW υπαίθριο ενιαίος τρόπος πυρήνων πολλαπλού τρόπου

Περισσότερο coxial καλώδιο είναι avalible, η τιμή και η ποσότητα είναι διαπραγματεύσιμες.

Όλο το coxial καλώδιο μπορεί να είναι, για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ ευγενικά με αγγίξτε άμεσα!

 

 

Ο κ. Hunter

 

Oversea διευθυντής πωλήσεων τμημάτων

Θωρακισμένο καλώδιο 24 ινών GYXTW υπαίθριο ενιαίος τρόπος πυρήνων πολλαπλού τρόπου

Runshine διεθνές

το www.runshine-link.com

Ταχυδρομείο: το hunter@runshine-link.com

Fax: 86-755-28369592

Κινητός: 86-013414491512

Skype: hunterhe2

 
 

Στοιχεία επικοινωνίας
Runshine international Co Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)